afisha2020.jpg afisha2019.jpg TUT18.jpg
TUT17.jpg
afisha2016.jpg afisha2015.jpg afisha_2014.jpg
afisha_2014.jpg
afisha_2013.jpg
afisha_2012.jpg
afisha_kristinei.jpg
afisha2010.jpg

ARHĪVS

2014. gada konkurss.
Konkurss TALSI UZDOD TONI nosvinējis piecu gadu jubileju!

No visiem gadiem šogad pieteicās lielākais dalībnieku skaits- 218 dalībnieki no 20 novadiem- Talsu, Babītes, Jelgavas, Ādažu, Grobiņas, Ventspils, Nīcas, Olaines, Alūksnes, Ķekavas, Jūrmalas, Rīgas, Ozolnieku, Ogres, Daugavpils, Liepājas, Valmieras, Limbažu, Bauskas, Kocēnu. Pirmo reizi piecos gados tiek pārstāvēti tik daudzi novadi! Audzēkņus konkursam bija sagatavojuši vadošie vokālie pedagogi Latvijā- Madara Celma, Uģis Roze, Lūcija Boitmane, Inese Krūmiņa, Indra Raila, Līva Bondare, Rūta Dūduma, Linda Dinsberga, jeb Anmary, Igeta Gaiķe, Ginta Krievkalna, Inga Pašāne, Marta Ritova un citi.

     Tā kā konkursam piesakās arvien vairāk dalībnieku, tad jau pagājušajā gadā tika mainīts nolikums un konkursam organizētas 3 atlases kārtas. 1.kārtas žūrija Igeta Gaiķe, Ivars Makstnieks un Atis Freibergs izvērtēja dalībnieku iesūtītās dziesmas un paziņoja tos dalībniekus, kuri iekļuvuši konkursa 2.kārtā- pusfinālā, kas notika 8.jūnijā Talsu tautas namā visas dienas garumā.

     Konkursa diena sākās jau no rīta, kad uz mūsu pilsētiņu bija tālu ceļu mērojuši dalībnieki uz mēģinājumu. Pavisam azartiski un spraigi sākās pusfināls, kad grupa pēc grupas, solists pēc solista enerģijas pārpilni rādija savu labāko sniegumu žūrijai. Aizkulisēs bija pavisam karsti, taču skatītājiem bezgala interesanti. Šogad pusfināla un fināla žūrijā bija konkursa krusttēvs Arvīds Babris- TV režisors, pasniedzējs, Vineta Elksne- Lady's sweet soliste un vokālā pedagoģe, Jānis Kalniņš- grupas Roja līderis, vokālais pedagogs un komponists, Karīna Tropa- Lady's sweet soliste, vokālā pedagoģe un LNT muzikālā producente, kā arī mūsu Talsu mūzikas skolas direktors Raitis Rērihs. Tikai 4 labākie solisti un 3 popgrupas katrā vecuma grupā iekļuva finālā, kur dalībnieki cīnījās par godalgoto vietu sadalījumu, Cerību toņa titulu, Skatītāju simpātijas balvu un Grand Prix balvu starp solistiem un popgrupām.

       Karīna Tropa: „Esmu patiesi sajūsmā par jauko atmosfēru konkursā un par talantīgajiem bērniem. Konkursa līmenis ir ļoti augsts un mums bija dota iespēja vērot jauno paaudzi, kura drīz ieņems nozīmīgu vietu Latvijas mūzikas dzīvē!" Raitis Rērihs: „Lieliski, ka tāds konkurss notiek Talsos un paldies organizatorei Kristīnei par augsto līmeni it visā. Konkursā kā jau konkursā- visi nav uzvarētāji un kāds vienmēr paliks neapmierināts un jutīsies „pareizi" nenovērtēts, tomēr žūrijas domas būtiski neatšķīrās izvērtējot labākos no labākajiem un tāpēc, manuprāt, vērtējums ir objektīvs. Nākamo gadu dalībniekiem ieteiktu padomāt un pieslīpēt ne tikai dziedāšanu, bet rūpīgāk piestrādāt pie katra elementa, ko piedāvā vērtēt žūrijai un klausītājiem- pie kustībām, pie dziesmas fonogrammas, jeb aranžijas kvalitātes, pie vecumam atbilstoša repertuāra un priekšnesuma kopiespaida. Tomēr prieks, ka tik daudz labu jauno Latvijas mākslinieku bija sabraukuši Talsos." Vineta Elksne:„Prieks par profesionālu attieksmi gan no dalībnieku, skolotāju un organizatoru puses! Bija tiešām liels gandarījums būt kopā ar visiem šajā muzikālajā dienā Talsos! Paldies par ārkārtīgi jauko uzņemšanu." Jānis Kalniņš: „Šī man bija emocijām pilna diena. Ļoti būtiski, ka konkurss ir ļoti labi apskaņots par ko paldies jāsaka skaņu operatoram Atim Freibergam. Atmosfēra žūrijā bija lieliska, tādēļ diena burtiski aizlidoja."

Man kā vokālās studija „Tonis" vadītājai un „Talsi uzdod toni 2014" organizētājai ir gandarījums par mūsu talsinieku sasniegumiem. 3.vietu vecuma grupā no 5-8 gadiem ieguva sešgadīgā talsiniece Estere Busule (pedagogs Lineta Mūrniece), 2.vietu vecuma grupā no 13-16 gadiem ieguva talsinieks Kristaps Solovjovs, kuram palīdzēja vokālās studijas „Tonis" vecākā grupa (pedagogs Kristīne Kristberga), bet šajā pat vecuma grupā 3. vietu ieguva talsiniece Amanda Maržecka (pedagogs Kristīne Kristberga) un vecuma grupa no 17-20 gadiem Cerību toņa titulu ieguva talsiniece Marta Anna Barisa. Prieks, ka popgrupa „Talsu tonis" vecuma grupā no 15-20 gadiem ieguva augsto 3.vietu. Fināla laikā visi skatītāji varēja balsot par Skatītāju simpātiju un šogad šo titulu ieguva talsinieks Kristaps Solovjovs. Grand prix balva aizceļoja kopā ar solistu Evertu Riekstiņu (pedagogs Lūcija Boitmane) uz Ventspili, kā arī ar popgrupu Espresso (pedagogs Ginta Krievkalna) uz Rīgu. Ar rezultātiem varat iepazīties konkursa mājas lapā www.talsiuzdodtoni.lv.

Der atcerēties, ka šis ir vokālistu, nevis talantu konkurss, kur kā primāro vērtē vokālo sniegumu. Dziedātājiem un pedagogiem šis konkurss ir ārkārtīgi nozīmīgs, jo iespēja satiekties, vērot, gūt milzīgu pieredzi.
Prieks, ka piecu gadu laikā mūsu konkurss kļuvis par vienu no vadošajiem Latvijā. Talsus tagad atpazīst kā muzikālu pilsētu.
„TALSI UZDOD TONI 2014"  rezultāti.

SOLISTI- vecuma grupa 5-8 gadi
1. Everts Riekstiņš (8) (Ventspils novads) pedagogs: Lūcija Boitmane
2. Anna Sīle (6) (Nīcas novads) pedagogs- Inese Egle
3. Estere Busule (6) (Talsu novads) pedagogs- Lineta Mūrniece
CERĪBU TONIS -  Marta Kravale (5) (Babītes novads) pedagogs- Madara Celma
    
POPGRUPAS- vecuma grupa 5-9 gadi
1. JŪRAS AKMENTIŅI jaunākā g. (Ventspils novads) pedagogs- Lūcija Boitmane
2. LĪDZSVARĀ (Rīgas novads) pedagogs- Sindija Tropa
3. DZINTARIŅI (Rīgas novads) pedagogs- Sindija Tropa

SOLISTI- vecuma grupa 9-12 gadi
1. Karlīna Priedēna (10) (Ventspils novads) pedagogs- Lūcija Boitmane
2. Elizabete Lukaševiča (9) (Ķekavas novads) pedagogs- Igeta Gaiķe
3. Eduards Grundmanis (11) (Ozolnieku novads) pedagogs- Evija Lagzdiņa
CERĪBU TONIS - Agnese Kristīne Huhka (12) (Rīgas novads) pedagogs- Līva Bondare
 
POPGRUPAS- vecuma grupa 10-14 gadi
1 . ESPRESSO (Rīgas novads) pedagogs- Ginta Krievkalna
2. JŪRAS AKMENTIŅI vidējā grupa (Ventspils novads) pedagogs- Lūcija Boitmane
3. RE-RE! ( Rīgas novads) pedagogs Igeta Gaiķe

SOLISTI- vecuma grupa 13-16 gadi

1. Annemarija Moiseja (14) (Rīgas novads) pedagogs- Linda Disberga
2. Kristaps Solovjovs (13) (Talsu novads) pedagogs- Kristīne Kristberga
3. Amanda Maržecka (16) (Talsu novads) pedagogs- Kristīne Kristberga
CERĪBU TONIS - Ieva Anna Avotiņa (14) (Grobiņas novads) pedagogs- Igeta Gaiķe

POPGRUPAS- vecuma grupa 15-20 gadi

1. RASA vecākā grupa (Rīgas novads) pedagogs- Līva Bondare
2. JŪRAS AKMENTIŅI vecākā grupa (Ventspils novads) pedagogs- Lūcija Boitmane
3. TALSU TONIS (Talsu novads) pedagogs- Kristīne Kristberga
  
SOLISTI- vecuma grupa 17-20 gadi
1. Belinda Remese (18) (Rīgas novads) pedagogs Linda Dinsberga
3. Lūcija Kalniņa (20) (Rīgas novads) pedagogs- Igeta Gaiķe
CERĪBU TOŅI - Marta Anna Barisa (19) (Talsu novads) pedagogs- Kristīne Kristberga, Vitija Viktorija Vanaga (18) (Bauskas novads) pedagogs- pati

SKATĪTĀJU SIMPĀTIJA- Kristaps Solovjovs
GRAND PRIX SOLISTS- Everts Riekstiņš
GRAND PRIX GRUPA- ESPRESSO
GODA PEDAGOGS- Lūcija Boitmane un Ginta Krievkalna

   


 
Paldies dalībniekiem, pedagogiem un vecākiem! Paldies atbalstītājiem!
Visi dziedātāji bija lieliski un pasākums mums visiem kopā izdevās!
Paldies māksliniecei Elitai Blumbahai par sarūpētajām pārsteiguma balvām.  Tas bija ļoti mīļi!
Drīzumā publicēsim arī fotogrāfijas no finālkoncerta.
20 Feb 2020
Konkurss 2020
Sākusies pieteikšanās 2021. gada konkursam!
Konkurss notiek attālināti, iesūtot dziesmu.
16 Apr 2019
Talsi uzdod toni 2019
Pieteikšanās pagarināta līdz 25. maijam!
28 Feb 2017
Talsos iepogāts un Talsi uzdod toni 2018
Atvērta on-line pieteikšanās konkursam Talsi Uzdod Toni 2018
24 May 2015
Publicēti pusfinālā iekļuvušie solisti!
Esam publicējuši pusfinālā iekļuvušos solistus.  Skatiet tos sadaļā "dalībnieki".
22 May 2015
Albums Bērnības soma.
6.jūnijā, konkursa dienā, varēsiet iegādāties Kristīne Brokas Kristbergas orģināldziesmu albumu "Bērnības soma", kurā iekļautas 10 dziesmas, 10 dziesmu fonogrammas un 10 dziesmu notis. Cena 10,00 EUR.

BS.jpg