LATVIJAS BĒRNU UN JAUNIEŠU JAUNO VOKĀLISTU KONKURSS

„GAISMAS DZIESMAS KANDAVĀ”

2020. gada attālinātais konkurss:

GAISMAS DZIESMAS KANDAVĀ 2020 REZULTĀTI (PDF)

Konkursa “Gaismas dziesmas Kandavā 2020”
REZULTĀTI

Grand prix MŪSDIENU ESTRĀDES DZIEDĀTĀJA Liene Alise Sančesa Pinto, 4 gadi, Rīga, ped.Baiba Jansone
Grand prix AKADĒMISKAIS DZIEDĀTĀJS Daniils Lugavskis, 18 gadi, Piņķi, ped.Karmene Radovska
Tituls “Skatītāju simpātija”- Melānija Briuņa, 10 gadi, Ozolnieki, ped.Evija Lagzdiņa (rezultāts pl.20:30)
Tituls “Labākais pedagogs”- Baiba Klepere, Lielvārde.

SOLISTI 4-8 gadi
1.vieta Elizabete Lukaševiča Lāce, 4 gadi, Rīga, ped.Gunta Stade
2.vieta Adriana Tiltiņa, 7 gadi, Ķekava, ped.Anna Zankovska
2.vieta Olīvija Černova, 8 gadi, Rīga, ped.Irina Parahņeviča
2.vieta Laura Laima Stoņus, 5 gadi, Liepāja, ped.Irēna Karpa
2.vieta Agnese Dzelbe, Lielvārde, ped.Baiba Klepere
3.vieta Estere Konošonoka, 6 gadi, Tukums, ped.Anita Geidāne
3.vieta Freija Saliniece- Šerela, 5 gadi, Ozolnieki, ped.Ingūna Lipska
3.vieta Paula Seimuškina, 8 gadi, Rīga, ped.Irina Parahņeviča
3.vieta Gabija Vīrele, 7 gadi, Bauska, ped.Ieva Karpoviča
3.vieta Emilija Žukele, 8 gadi, Lielvārde, ped.Baiba Klepere
1.vieta Justīne Plote, 8 gadi, Lielvārde, ped.Baiba Klepere
2.vieta Mārcis Poševs, 8 gadi, Balvi, ped. Līnda Vītola
3.vieta Nellija Šāvēja, 8 gadi, Rīga, ped.Zaiga Lazdiņa- Radziņa


DUETI 4-8 gadi
1.vieta Šarlote Sprūdža un Henriete Sprūdža, 8 gadi, Mārupe, ped. Līga Taube
2.vieta Sabīne Kursiete un Karlīne Ozoliņa, 8 gadi, Rīga, ped.Ilze Ruduka
3.vieta Kate Freiberga un Krists Freibergs, 7 un 9 gadi, Talsi, ped.Kristīne Broka- Meļķe

TRIO 4-6 GADI
2.vieta Freija Saliniece- Šerela, Gerda Miķīte un Elza Plaude, 5 un 6 gadi, Ozolnieki, ped.Ingūna Lipska

KVARTETS 4-6 gadi
2.vieta Aleksa Kampenusa, Ketija Kursiša, Lote Višņevska un Sofija Tarasjuka, 6 gadi, Ādaži, ped.Žanete Jansone
3.vieta Adrija Dzērve, Andreta Džervs, Intars Kniploks, Elīza Brunsliepa, 6 un 4 gadi, Mērsrags, ped.Inese Ozollapa

SOLISTI 9-12 gadi
1.vieta Marta Zemeša, 10 gadi, Rīga, ped.Gunta Stade
2.vieta Lauma Priedīte, 9 gadi, Salaspils, ped.Gunta Stade
2.vieta Melānija Briuņa, 10 gadi, Ozolnieki, ped.Evija Lagzdiņa
3.vieta Emīlija Ševčenko, 10 gadi, Bauska, ped.Māra Filipoviča
1.vieta Kristīne Bufale, 12 gadi, Rēzekne, ped.Danuta Kārkliniece
2.vieta Ņikita Kaupužs, 11 gadi, Olaine, ped. Olga Zujeviča
3.vieta Patrīcija Ķirsone, 11 gadi, Balvi, ped.Linda Vītola
3.vieta Markuss Mednis, 12 gadi, Balvi, ped.Linda Vītola


DUETI 9-12 gadi
1.vieta Patrīcija Sproģe un Elza Ivaska, 9 gadi, Ventspils, ped.Inga Viļumova
2.vieta Marta Mišele Ķevle un Anna Krūze, 11 gadi, Mērsrags, ped.Inese Ozollapa
3.vieta Gerda Gaišpuite un Nolands Lupolovs, 9 un 10 gadi, Rīga, ped.Gunta Stade

TRIO 7-12 gadi
2.vieta Melānija Briuņa, Aurēlija Pošeika, Ance Ermane, 10 un 9 gadi, Ozolnieki, ped.Ingūna Lipska

KVARTETI 7-12 gadi
1.vieta Eliāna Kavinska, Alise Veģere, Nora Liparte un Gabriela Ruskule, 9 un 10 gadi, Rīga, ped.Ilze Ruduka
2.vieta Gerda Gaišpuite, Lauma Priedīte, Katrīna Tīkmane un Linda Zālīte, 9 gadi, Rīga, ped.Gunta Stade
3.vieta Artūrs Ozollapa, Zane Štrodaha, Emīlija Misiķe un Rebeka Laura Balode, 7,8,9 gadi, Mērsrags, ped.Inese Ozollapa
3.vieta Dārta Zandberga, Lība Zanberga, Andželika Zeiferte un Kristers Kristbergs, 9 un 10 gadi, Talsi, ped.Kristīne Broka- Meļķe

SOLISTI 13-16 gadi
1.vieta Estere Jankovska, 13 gadi, Lielvārde, ped.Baiba Klepere
1.vieta Jurģis Namejs Zvejnieks, 15.gadi, Rīga, ped.Juris Jope
2.vieta Eduards Jansons, 13 gadi, Jūrmala, ped.Daina Libauere
3.vieta Luīze Straģe, 16 gadi, Bauska, ped.Māra Filipoviča
1.vieta Laura Tabure, 15 gadi, Lielvārde, ped.Baiba Klepere
1.vieta Anna Loginova, 16 gadi, Rīga, ped.Karmene Radovska
2.vieta Marta Baltkalne, 14 gadi, Lielvārde, ped.Baiba Klepere
3.vieta Angelīna Krivošejeva, 13 gadi, Balvi, ped.Linda Vītola


DUETI 13-16 gadi
1.vieta Luīze Vītola un Līva Marija Ozola, 14 un 16 gadi, ped.Igeta Ozoliņa
2.vieta Laura Tabule un Sendija Mihailovska, 15 gadi, Lielvārde, ped.Baiba Klepere
3.vieta Alīna Rone un Reičele Rone, 8 un 16 gadi, Aizpute, ped.Agnese Čīče

TRIO 13-18 gadi
3.vieta Anna Loginova, Danija Arende Bedrīte un Daniils Lugovskis, 16 un 18 gadi, Rīga, ped.Karmene Radovska

SOLISTI 17-25 gadi
1.vieta Samanta Balcere, 17 gadi, Liepāja, ped.Irēna Karpa
2.vieta Anna Ozola, 19 gadi, Rīga, ped.Santa Šillere
3.vieta Elena Prohodjko, 18 gadi, Talsi, ped.Kristīne Broka- Meļķe
1.vieta Sendija Rafelde, 17 gadi, Ventspils, ped.Agnese Korvstiļeva

Ar sarkanu atzīmēti akadēmiskie dziedātāji!
Žūrijā Gints Ceplenieks, Lolanta Strikaite-Lapiņa, Annija Putniņa, Jānis Ķirsis.
Žūrijas vērtēšanas tabulas ar punktiem Jūs saņemsiet e-pastā.
PALDIES PAR DALĪBU KONKURSĀ UN BRĪNIŠĶĪGAJĀM DZIESMĀM!

2019. gada 15. un 26. decembrī Kandavas kultūras namā

REZULTĀTI- 2019

Konkursa “Grand Prix” titula ieguvēja, akadēmiskā dziedātāja- ESTERE ŅIKITINA, 13 gadi, Jūrmala, pedagogs Karmene Radovska.
Konkursa “Labākais pedagogs” titula ieguvēja KARMENE RADOVSKA, Jūrmala.
Konkursa “Skatītāju simpātija” titula ieguvēja, mūsdienu estrādes dziedātāja - SAMANTA BALCERE, 16 gadi, Liepāja, pedagogs Irēna Karpa

DUETS VECUMA GRUPĀ 5-8 GADI
2.VIETA Paula Seimuškina, 7 gadi un Viktorija Polupanova, 6 gadi , Rīga, pedagogs Irina Parahņeviča

DUETI VECUMA GRUPĀ 9-12 GADI
Mūsdienu estrādes dziedātāji
1. VIETA Marta Rita Venckus, 11 gadiunKate Rozenfelde, 10 gadi, Rīga, pedagogs Gunta Stade
3. VIETA Loreta Sergejeva, 10 gadi un Madara Diāna Salmane, 12 gadi, Tukums, pedagogs Inguna Silineviča un Artis Rācenājs
3. VIETA Doloresa Elza Valtere, 12 gadi un Amanda Freivalde, 12 gadi, Rīga, pedagogs Gunta Stade

KVARTETS VECUMA GRUPĀ15 – 19 GADI
Mūsdienu estrādes dziedātāji
2.VIETA Patrīcija Ieva Ose, 11, Viestards Valbe, 13, Estere Ņikitina, 13, Adrija Silva Kukuvasa, 16, Jūrmala , pedagogs Karmene Radovska

SOLISTI VECUMA GRUPĀ 5-8GADI
2. VIETA Elēna Sāre, 7 gadi, Talsi, pedagogsKristīneBroka- Meļķe
2. VIETA Gerda Gulbe, 7 gadi, Talsi, pedagogsKristīneBroka- Meļķe
3. VIETA Everita Kreile, 7 gadi, Rīga, pedagogsAgneseŠīrante
3. VIETA Anna Sebre, 6 gadi, Talsi, pedagogsKristīneBroka- Meļķe

SOLISTI VECUMA GRUPĀ 9-12 GADI
Mūsdienu estrādes dziedātāji
1. VIETA ElzaEmīlijaPutniece, 12 gadi, Rīga, pedagogs Rūta Dūduma- Ķirse, Raimonds Bičus
2. VIETA Marta Limberga, 5, Talsi, pedagogs KristīneBroka- Meļķe
2. VIETA Amēlija Strazdiņa, 11, Skrunda, pedagogs Guna Jaunzeme
3. VIETA Selīna Sāra Sokolova, 10, Talsi, pedagogs Kristīne Broka- Meļķe
3. VIETA Daniela Priede, 11 gadi, Talsi, pedagogs Kristīne Broka- Meļķe

Akadēmiskie dziedātāji
1. VIETA Patrīcija Ieva Ose, 11 gadi, Jūrmala, pedagogs Karmene Radovska
1. VIETA Madara Diāna Salmane, 12 gadi, Tukums, pedagogs Inguna Silineviča un Artis Rācenājs

SOLISTI VECUMA GRUPĀ 13-16 GADI
Mūsdienu estrādes dziedātāji
1. VIETA Adrija Silva Kukuvasa, 16, Jūrmala, pedagogs Karmene Radovska
1. VIETA GunaEmīlija Zobena 14 gadi, Ķekava, pedagogs Raimonds Bičus
2. VIETA Viestards Valbe, 13, Jūrmala, pedagogs Karmene Radovska
2. VIETA Linda Krūmiņa, 15, Jūrmala, pedagogs Karmene Radovska
2. VIETA Samanta Balcere,16, Liepāja, pedagogs Irēna Karpa

SOLISTI VECUMA GRUPĀ 17-19 GADI
1. VIETA Anna Līna Dārziņa, 17, Talsi, pedagogs Kristīne Broka- Meļķe
3. VIETA Linda Strautmane, 17 gadi, Tukums, pedagogs Anita Geidāne
3. VIETA Inguna Žigure, 18 gadi, Aknīste, pedagogs Madara Ozoliņa
3. VIETA Kristiana Legzdiņa, 17, Ikšķile, pedagogs Raimonds Bičus

2018.gada 16. un 26. decembrī Kandavas kultūras namā

REZULTĀTI - 2018


KONKURSA “GRAND PRIX” titula ieguvēja
MEGIJA KRISTA STRAUTMANE (21 gads), Talsi, pedagogs Ilona Bagele

KONKURSA “LABĀKAIS PEDAGOGS” titula ieguvēja
ILONA BAGELE (Daugavpils)

KONKURSA “SKATĪTĀJU SPIMPĀTIJA” titula ieguvēja
GUNA EMĪLIJA ZOBENA (13 gadi), Ķekava, pedagogs Raimonds Bičus

SOLISTI vecuma grupā 5-8 gadi
2.VIETA Viktorija Polupanova (5 gadi), Rīga, pedagogs Irina Parahņeviča
2.VIETA Andīna Ešenberga (6 gadi), Talsi, pedagogs Kristīne Broka- Meļķe
2.VIETA Adriana Tiltiņa (5 gadi), Ķekava, pedagogs Lolita Krūmiņa
3.VIETA Patrīcija Geidāne (5 gadi), Tukums, pedagogs Anita Geidāne
3.VIETA Gerda Gulbe (6 gadi), Talsi, pedagogs Kristīne Broka- Meļķe
3.VIETA Paula Seimuškina (6 gadi), Rīga, pedagogs Irina Parahņeviča
3.VIETA Henrieta Antone (8 gadi), Tukums, pedagogs Dace Perševica

SOLISTI vecuma grupā 9-12 gadi
3.VIETA Daniela Priede (10 gadi), Talsi, pedagogs Kristīne Broka-Meļķe
3.VIETA Anna Grickeviča (11 gadi), Rīga, pedagogs Lolita Krūmiņa

SOLISTI vecuma grupā 13-16 gadi
1.VIETA Emīlija Jermola (14 gadi), Ventspils, pedagogs Evija Vēbere
1.VIETA Jurģis Namejs Zvejnieks (13 gadi), Mārupe, pedagogs Juris Vizbulis
1.VIETA Kristiāna Purlica (14 gadi), Talsi, pedagogs Kristīne Broka- Meļķe
2.VIETA Guna Emīlija Zobena (13 gadi), Ķekava, pedagogs Raimonds Bičus
2.VIETA Tija Narbatoviča (15 gadi), Tukums, pedagogs Anita Gaidāne

DUETI vecuma grupā 5-8 gadi
2.VIETA Kira Antipina (8 gadi) un Katrīna Zvirbule (7 gadi), Ādaži, pedagogs Žanete Jansone
2.VIETA Rēzija Špele (5 gadi) un Māra Vilnīte (5 gadi), Jelgava, pedagogs Inguna Cine

DUETS vecuma grupā 9-12 gadi
3.VIETA Henrieta Antone (8 gadi) un Adriāna Žizņevska (9 gadi), Tukums, pedagogs Dace Perševica

TRIO vecuma grupā 10-14 gadi
3.VIETA Anna Krūze (9 gadi), Marta- Mišele ķevle (9 gadi), Loreta Grieze (10 gadi), Mērsrags, pedagogs Inese Ozollapa

KVARTETI vecuma grupā 5-9 gadi
2.VIETA Alise Veģere (7 gadi), Justīne Ieviņa-Sutugova (8 gadi), Gabriela Ruskule (8 gadi), Annija Dirveika 8 gadi), Rīga, pedagogs Ilze Ruduka
3.VIETA Monta Brence (7 gadi), Linda Ozoliņa (7 gadi), Elīza Stankeviča (7 gadi), Laine Liāna Bundure (6 gadi), Rīga, pedagogs Ilze Ruduka


2017.gada 17. un 26. decembrī Kandavas kultūras namā

REZULTĀTI - 2017


KONKURSA „GRAND PRIX” titula ieguvēja
EMĪLIJA JERMOLA (13 gadi), Ventspils, pedagogs Evija Vēbere

KONKURSA „LABĀKAIS PEDAGOGS” titula ieguvējs
RAIMONDS BIČUS (Rīga)

KONKURSA „SKATĪTĀJU SIMPĀTIJA” titula ieguvēja
KARLĪNE ANNA ĒRGLE (8 gadi), Rīga, pedagogs Raimonds Bičus

Solisti vecuma grupā no 4-8 gadi
1.VIETA Karlīne Anna Ērgle (8 gadi), Rīga, pedagogs Raimonds Bičus
2.VIETA Kate Dreimane (6 gadi), Talsi, pedagogs Kristīne Broka- Meļķe
3.VIETA Kira Antīpina (7 gadi), Ādaži, pedagogs Žanete Jansone
3.VIETA Ksenija Fursa (8 gadi), Kandava, pedagogs Evita Ernštreite

Solisti- mūsdienu estrādes dziedātāji vecuma grupā no 9-12 gadi
1.VIETA Arye Lerman (10 gadi), Rīga, pedagogs Irina Parahņeviča
2.VIETA Beāte Keina Balode (12 gadi), Rīga, pedagogs Raimonds Bičus
2.VIETA Estere Busule (10 gadi), Talsi, pedagogs Daiga Lakšmane

Solisti- mūsdienu estrādes dziedātāji vecuma grupā 13-16 gadi
1.VIETA Anna Līna Dārziņa (15 gadi), Talsi, pedagogs Kristīne Broka- Meļķe
1.VIETA Annija Tkačenko (14 gadi), Rīga, pedagogs Raimonds Bičus
2.VIETA Toms Samsons (15 gadi), Saldus, pedagogs Agnese Čīče
2.VIETA Krista Prūse (16 gadi), Talsi, pedagogs Kristīne Broka-Meļķe
3.VIETA Baiba Bataraga (16 gadi), Rīga, pedagogs Gunta Stade
3.VIETA Edgars Vesmanis (16 gadi), Sabile, pedagogs Zinta Ošenberga

Solisti- akadēmiskie dziedātāji vecuma grupā 13-16 gadi
2.VIETA Samanta Markus (13 gadi ), Valmiera, pedagogs Ingūna Gruntmane

Solisti- mūsdienu estrādes dziedātāji vecuma grupā 17-20 gadi
2.VIETA Signe Petrova (17 gadi), jaunpils, pedagogs Evita Ernštreite

Duets vecuma grupā 5-8 gadi
2.VIETA Lauma Priedīte un Haralds Stade (6 un 7 gadi) Rīga, pedagogs Gunta Stade

Duets- akadēmiskie dziedātāji vecuma grupā 9-12 gadi
2.VIETA Laura Mitlere un Marta Burke Burkevica (abām 11 gadi) Talsi, pedagogs Daiga Lakšmane

Duets- mūsdienu estrādes dziedātāji vecuma grupā 13-16 gadi
3.VIETA Samanta Markus un Alma Daniela Caune (13 un 14 gadi) Valmiera, pedagogs Ingūna Gruntmane

Trio vecuma grupā 5-9 gadi
2.VIETA „Mazais Rakaru trio” Ādaži, pedagogs Žanete Jansone
3.VIETA „Tutti trio” Rīga, pedagogs Irina Parahņeviča

Popgrupas vecuma grupā 5-9 gadi
1.VIETA „Knīpuči” Rīga, pedagogs Ilze Ruduka

© 2017 Gaismas dziesmas Kandavā