Kandavas kultūras namā

Jauno vokālistu konkursa „Gaismas dziesmas Kandavā” dalībnieki un uzstāšanās secība 2017. gada 17.decembrī

Plkst. 11:00 konkursa atklāšana
No plkst. 11:00 līdz plkst. 12:00 solisti un duets vec.grupā no 5-8 gadiem

SOLISTI 4-8
  • 1. Paula Seimuškina, 5, Rīga
  • 2. Viktorija Polupanova, 4, Rīga
  • 3. Andīna Ešenberga, 5, Talsu nov.
  • 4. Katrīna Zvirbule, 6, Ādažu nov.
  • 5. Alise Olīvija Černova, 5, Rīga
  • 6. Kate Dreimane, 6, Talsu nov.
  • 7. Gerda Gaišpuite, 6, Rīga
  • 8. Melānija Briuņa, 7, Ozolnieku nov.
  • 9. Selīna Sāra Sokolova, 8, Talsu nov.
  • 10. Kira Antipina, 7, Ādažu nov.
  • 11. Henrieta Antone, 7, Tukuma nov.
  • 12. Karlīne Anna Ērgle, 8, Rīga
  • 13. Ksenija Fursa, 8, Kandavas nov.
  • 14. Anastasija Jačmenkina, 8, Rīga

DUETS 5-8
  • 1. Lauma Priedīte, 6, Rīga, Haralds Stade, 7, Rīga

20 min.pauze. Žūrija iet apspriesties.
No plkst. 12:20 līdz plkst. 13:20 solisti un duets vec.grupā no 9-12 gadiem

SOLISTI 9-12
Mūsdienu estrādes dziedātāji
  • 1. Anete Madara Brauere,9, Tukuma nov.
  • 2. Krista Sautiņa, 9, Ādažu nov.
  • 3. Nelda Kučere, 10, Talsu nov.
  • 4. Emīlija Ābele, 9, Garkalnes nov.
  • 5. Arye Lerman, 10, Rīga
  • 6. Estere Busule, 10, Talsu nov.
  • 7. Letīcija Mikše, 11, Rīga
  • 8. Alise AnnaVaņičkina, 12,Talsu nov.
  • 9. Roberts Jansons, 12, Talsu nov., Klavieru pavadījums
  • 10. Nikola Rozīte, 12, Talsu nov.
  • 11. Beāte Keina Balode, 12, Rīga
  • 12. Frīda Šulte, 11, Rīga
Akadēmiskie dziedātāji
  • 12. Laura Mitlere, 11, Talsu nov., Klavieru pavadījums
  • 13. Marta Ozoliņa, 12, Rīga, Klavieru pavadījums
  • 14. Lūkass Kļaviņš, 12, Talsu nov., Klavieru pavadījums

DUETS 9-12
Akadēmiskie dziedātāji
  • 1. Laura Mitlere, 11, Talsu nov., Marta Burke Burkevica, 11, Talsu nov., Klavieru pavadījums

40 min.pauze. Žūrija iet apspriesties.
Rezultātu paziņošana solistiem un duetiem vec. no 4-8 un 9-12 gadiem.
No plkst. 14:00 līdz plkst. 14:40 grupas vec.grupā no 5-9 un no 10-14 gadiem.

POPGRUPAS 5-9
  • 1. Knīpuči nr.1, 5 Rīga
  • 2. Mazā Odziņa, 5 Jelgavas nov.
  • 3. Knīpuči nr.2, 5 Rīga
  • 4. Grupa Collage, 5 Rīga

TRIO 5-9
  • 1. Rakaru trio, 3 Ādažu nov.
  • 2. Tutti trio, 3 Rīga
  • 3. Mazais Rakaru trio, 3 Ādažu nov.

POPGRUPAS 10 – 14
  • 1. Lielā Odziņa, 5 Jelgavas nov.
  • 2. After Shok, 5 Dobeles nov., Klavieru pavadījums

20 min.pauze. Žūrija iet apspriesties.
No plkst. 15:00 līdz plkst. 16:00 solisti un duets vec.grupā no 13-16 un 17-20 gadiem

SOLISTI 13-16
Mūsdienu estrādes dziedātāji
  • 1. Loreta Reide, 13, Rīga
  • 2. Tīna Bekmane, 13, Talsu nov., Klavieru pavadaījums
  • 3. Annija Tkačenko, 14, Rīga, Klavieru pavadījums
  • 4. Emīlija Jermola, 13, Ventspils nov., Klavieru pavadījums
  • 5. Toms Samsons, 15, Saldus nov.
  • 6. Anna Līna Dārziņa, 15, Talsu nov.
  • 7. Edgars Vesmanis, 16, Talsu nov., Klavieru pavadījums
  • 8. Krista Prūse, 16, Talsu nov.
  • 9. Baiba Bataraga, 16, Rīga
  • 10. Emīls Rolands Bērziņš, 16, Talsu nov.
Akadēmiskie dziedātāji
  • 11. Samanta Markus, 13, Valmieras nov., Klavieru pavadījums
  • 12. Lote Voiska, 13, Jūrmalas nov., Klavieru pavadījums
  • 13. Alita Ceraukste, 15, Talsu nov., Klavieru pavadījums

Duets 13 – 16
  • 1. Samanta Markus 13, Alma Daniela Caune 14, Valmieras nov.

SOLISTI 17-20
  • 1. Nikola Tkačenko, 18, Talsu nov.
  • 2. Signe Petrova, 17, Jaunpils nov.
  • 3. Anda Beāte Jekoviča, 18, Kandavas nov.

Duets 17 – 20
  • 1. Elīna Ķēniņa, 15, Marta Šteinberga, 17, Kandava

16:20 Rezultātu paziņošana grupām, trio, duetiem un solistiem.
Fināls 26.decembrī plkst.17:00 Kandavas kultūras namā.

© 2017 Gaismas dziesmas Kandavā