GAISMAS DZIESMAS KANDAVĀ 2022

Ar sveces gaismiņu,
Ar liesmas siltumu,
Ar Dieva svētību,
Ar ziemas dziesmām,


Jau 11. decembrī - TREŠAJĀ ADVENTĒ no pl.12:00 Kandavas kultūras namā notiks VI Latvijas vokālistu akadēmiskās un estrādes dziedāšanas konkurss "GAISMAS DZIESMAS KANDAVĀ 2022". Pieteikšanās līdz 1.decembrim iespējama aizpildot elektronisko pieteikumu mājas lapā www.kandavadzied.lv. Konkursā izpildītāji dziedās Ziemassvētku laikam atbilstošas dziesmas solo, dueta, trio vai kvarteta sastāvā. Šogad žūrijā dziedātājs, vokālais pedagogs ŽORŽS SIKSNA, dziedātāja INETA RUDZĪTE, mūziķis un komponists JĀNIS TABŪNS. Uz tikšanos Kandavā!


Lai Trešajā Adventē nāk pie mums Ziemassvētku brīnums!
2022. gada 11. decembrī jau SESTO GADU klātienē- Kandavas kultūras namā notiks gada sirsnīgākais Latvijas vokālistu akadēmiskās un estrādes dziedāšanas konkurss „GAISMAS DZIESMAS KANDAVĀ 2022”. Šogad konkursā aicinām piedalīties dziedātājus no 4 gadiem līdz neierobežotam vecumam, kuri var ņemt dalību kā solisti, dueti, trio, kvarteti - gan AKADĒMISKAJĀ, gan ESTRĀDES žanrā.

Konkursā dalībniekus vērtēs profesionāla žūrija pēc punktu sistēmas un rezultāti tiks paziņoti pēc katras kategorijas un vecuma grupas.
Nolikums un elektroniskā pieteikšanās konkursa mājas lapā www.kandavadzied.lv   no 24. oktobra līdz 1.decembrim!

Gaismas dziesmas kandavā 2022, nolikums


KANDAVA UZDOD TONI 2022

Konkurss KANDAVA UZDOD TONI 2022 tiek organizēts jau 13. gadu, taču šogad tas pirmo reizi notiks Kurzemes mazpilsētā Kandava un šī iemesla dēļ mainīts arī nosaukums. Konkurss ir populārs visā Latvijā un tas pulcē daudz dziedātāju, tādēļ ja arī TU dziedi, nenokavē pietikšanos mājas lapā www.kandavadzied.lv  sadaļā KANDAVA UZDOD TONI un 4. jūnijā brauc uz Kandavu dziedāt!
 
Uzmanību! Tuvākajās dienās mājas lapā un internetvidē tiks publicēta konkursa žūrija.


© 2017 Gaismas dziesmas Kandavā